13.12.2010 KESTEL ilçesinde sıfır atık dan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
(2) EKİP ÜYESİ ARKADAŞLAR ARIYORUZ
Birimimizin Orhaneli'de Yaptığı EPS Çalışmaları
MMO Bursa Şubesi Makina ve Elektrik Mühendisleri Odaları ile protokol imzalandı.
Isı Yalıtım Taş Yünü Montajı