Deniz Çöpleri İl Eylem Planı gereği Sıfır Atık Mavi EğitimleriMüdürlüğümüze bağlı tüm resmi ve özel okul/kurumlarda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü isbirliginde gerçekleştirilecektir.
Birimimizin Mersin Valiliği'ni Ziyareti
Sıfır atık projesi eğitimleri devam ediyor.
Birimi Şefi Sn. Cemil TABANLIOĞLU'nun Görev Değişikliği
Osmangazi asansörü olan okul müdürleri toplantısı...