17.12.2019 Karacabey Ilcemizdeki İstakbal Ortaokulunda Sıfır atık ile geri dönüşüm ve Sıfır atık mavi projeleri ile ilgili ogrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevreci Çocuk dergisinden çocuklara hediye edildi. #sıfıratık #sifiratik #zerowest #evep16 #çevre #enerjiverimligi
Yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla Sıfır Atık Mavi Sözü veriyoruz
Mekanik Tesisat altyapı bilgileri EVeP16 yazılımı ile 2015 yılından itibaren kayıt altına alınıyor.
Konteyner Sınıf Üretimi
17.12.2019 Tarihinde müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.