17.12.2019 Orhangazi ilçesinde sıfır atık dan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Gürsu Ali Firdevs Lizor İlkokulunun Enerji Kimlik Belgesi Hayri Zararsız Tarafından Hazırlanmış Olup Okul Müdürü Sayın İsmet Aras Bey'e teslim edilmiştir.
Özgür TÜRK Beye çalışmalarımız ile ilgili bilgi verdik
MMG Bursa Şubesinin Birimimizi Ziyaretleri
Ülkemizin geçirdiği bu sıkıntılı süreçte bir hafta içinde bütün öğrenciler için okulu eve getirebilmek ancak takdir edilir.