17.12.2019 Nilüfer ilçesinde sıfır atık dan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Bursaspor İçin Önemli Proje
Bursa Atatürk Anadolu Lisesi'nde İlk Enerji Etütü Uygulaması
YEŞİL KARNE projesinin tanıtım toplantısı ve Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı düzenlendi.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü ile birlikte çevre dostu okullar projesi çalışmaları planlandı.