17.12.2019 Nilüfer ilçesinde sıfır atık dan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
Ovaaakça' da 100 adet çam fidanı diktik. Sürdürülebilir bu projemizde her yıl hemdikimler devam edecek, hem de bir önceki yıl dikilen fidanların bakımı yapılacaktır.
İl Enerji Yönetim Birimi Yazılım Uzmanı Sayın Gökhan AK Bey'in ad günü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
BUSKİ ve BAYLAN yetkilileriyle süreç değerlendirmesi yapıldı
Türkiye de ilk olan İSO 9001 ve OHSAS 18001 Entegre Kalite Yönetim Sistemi belgeleri takdim edildi.