18.12.Yenişehir ilçesinde sıfır atık dan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
(3) 12.12.2019 Tarihinde Yeşil Karne Projesi Hakkında Eğitim Verildi
İnegöl/ Sıfır Atık Proje kapsamında Temel Eğitime bağlı okullarda atık, enerji, çevre ve su yönetimi başlıklarında çalışma yapan okullarımız YESİL KARNE almaya hak kazandılar.
SIFIR ATIK PROJESİ
(8) 20.12.2019 Tarihinde Müdür yardımcısı ve öğretmenlere Sıfır Atık eğitimleri verildi.