24.12.2019/KELES ilçesinde sıfır atıktan sorumlu müdür yardımcısı ve öğretmenlere sıfır atık eğitimleri verildi.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü #evep16
Yıldırım Teknik Baymak yetkili servisine nezaret ettik...
EVD Firmaları İle Yapılan Toplantı
Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çevre Günü Kutlamalari ve Ödül Töreni