10.01.2020/Nilüfer Çamlıca Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik sıfır atık bilgilendirme eğitimi ilçe Veri Giris Uzmanı Uyan KARTAL tarafından verildi.
Iznik Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ogrencileri ve uygulama anaokulu öğrencilerine 157 kisiye sifir atik projesi bilinçlendirme egitimi verildi. Başarılar dileriz.
İznik Kılıçarslan Ortaokulu Kendi Geri Dönüşüm Kutularını Tasarladılar.
(2)Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliği
Etkin ve Çevreye Duyarlı Eğitim Kurumları projesinin tanıtımını yaptık.