14.01.2020/YILDIRIM Vatan Anaokulu "Sıfır Atık" temalı kostüm defilesi ve sergi gerçekleştirdi. Velilerimizinde katılımı ve desteğiyle geri dönüşüm kavramını ve sıfır atık bilincini somut olarak çocuklarımızla yaşamış olduk.
Yeşil Karne Projesi Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Canan ÖNEMLİ ve Z.Esin DALGIÇ tarafından Büyükorhan ilçemiz Atatürk ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Uzaktan Okumalı Su Sayaçları için MEB & BUSKİ & BAYLAN ortak çalışmaları devam ediyor.
Enerji Verimliliği Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ofisimize ziyarete bulundu.
BURSA'DA ENERJİ VERİMLİLİĞİNE ISO 50001 STANDARDI