İl Milli Eğitim Müdürümüzün Ziyareti ve Görüşmeler
16.11.2017
İl Milli Eğitim Müdürümüz Veli SARIKAYA ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet SEZER İl Enerji Yönetim Birimine hayirli olsun ziyaretinde bulundular. Yapılan çalışmalar da başarılar dilediler.
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.