20.02.2020 Orhangazi ilçesi odak noktası ekip başkanı ve üyelerine yeşil karne eğitimi verildi. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
YEŞİL KARNE Projesinin Tanıtım Toplantısı ve Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı düzenlenecektir.
Gelecek için dönüştür
Birimimizin İzmir Millî Eğitim Müdürlüğünü Ziyareti
Güneş Enerjisi Şarj Sistemi Üretimi