20.02.2020 Orhangazi ilçesi odak noktası ekip başkanı ve üyelerine yeşil karne eğitimi verildi. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Sürdürülebilir Bir Yaşam İçin Doğru Tercihler Yapın!
İl Enerji Verimliliği Startejik Plan kapsamında İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantımızı gerçekleştirdik.
EVeP16 v.3 Projiesi Eğitimleri
19–20-21 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler...