20 Şubat 2020 tarihinde tüm öğrencilerimize, Odak Noktası Ekip Başkanı Md.Yrd. Uğur Güçlü tarafından, Sıfır Atık, Sıfır Atık Mavi, Atık Pil, Atık Yağ, Elektronik Atık, Enerji tasarrufu konularında sunum gerçekleştirildi.
Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Serap Erdinç ve Özgül Yalcin tarafından Harmancık ilçemiz Şehit Adil Kınık ilkokulunda eğitimlerimizi tamamladık.
Iznik Kadir Koyutürk Ilkokulu sifir atik projesi calismas
Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı için İlçe Veri Giriş Uzmanları ile toplantı yapıldı.
Tüm ÖĞRETMENLERİMİZİN Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.