Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Uzmanlari Korkmaz Gül ve Hüseyin Can Topcan " Enerji Verimliliği Mevzuatı ve Politikaları " konulu sunumlarını yapıyorlar. (Eğitim Yapılarında Enerji Verimliliği, Erişilebilirlik ve Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetim Konulu 20-24 Kasım 2017 Antalya Çalıştayı )
"Enerji Verimliliği ve Bursa'ya Verilen Görev" Konulu Yazımız
Seminerine İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Üzeyir Şentürk temsilen katılım sağladı.
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki Memur ve Stajyer Öğrencilere Temel İSG-İlkyardım ve Hijyen Eğitimleri.
Sayın Bursa Valimiz Yakup CANBOLAT' ın 2019-2020 Yeni Eğitim Öğretim Yılı Dilekleri