Bursa Tapu ve Kadastro IV. Bölge Müdürlüğü Bölge Müdür Yardımcısı Sn. Feridun Yörük ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sn. Ömer Yıldırım enerji yönetim birimine ziyarette bulundular. Hedef ortak enerji verimliliği çalışmaları yapmak. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001#bursa #meb
BUSKİ Ana Hizmet Binası GES Çalışmaları
Demirtaş Mahallesinde Yapılan Ortaokulun EKB Etütlerinin Yapılması
Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına yönelik egitimlerimiz Gemlik ilçemizde yapılmıştır.
Sıfır atık projesi kapsamında Halkeğitim Merkezi Müdürleri ile toplantı yapıldı.