Bursa daki okul kurumlarda 2016/2017 yılları arasında yaklaşık 5 milyon civarında tasarruf sağlayan, Bakanlığımızca örnek proje olan ve BURSA MODELİ adında tüm Türkiye'de uygulanacak İl Enerji Verimliliği Projesini başlatan ve Türkiye nin KAMUDA İL VE TEK ENERJİ YÖNETİM BİRİNİ NİN kurulmasını sağlayan, İl Milli Eğitim Müdürlümuz Veli SARIKAYA 'nin il MEM yürüttüğü tüm proje ekipleri ile yaptığı vedalaşma toplantısına katıldık. Vermiş oldukları destekten dolayı tüm ekip olarak teşekkür ederiz. Allah yolunu ve bahtını açık etsin.
11-17 Ocak Enerji Verimliliği Haftası
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Anadolu Ajansı'nda Çıkan Haberimiz
Okullarımızın Enerji Kimlik Belgesi Etütleri EKB Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirildi.