21.10.2020/GÜRSU- Enerji Verimliliği çalışmaları kapsamında Gürsu İlçesinde Atatürk İlkokulu, Halime Hatun Anaokulu, Kazıklı İlkokulu, İğdir İlkokulu, Fazıl Hüsnü Dağlarca Anadolu Lisesi, Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu, Hacı Huriye Tinç İlkokulu, Hacı Huriye Tinç İmam Hatip Ortaokulu ve Şehit Sefa Uzun İlkokulu'nda #GPRS_li_su_sayaç için yer tespiti ve teslimat çalışmaları gerçekleştirilmiştir.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
Öğrencilerimize; Müdür Yardımcımız Gülsüm ÇINAR'ın rehberliğinde "Sıfır Atık" eğitimi verildi.
Sıfır Atık Projesi Valilik Sunumu
İlaç Toplama Noktaları
3 okul/kuruma ait enerji etüdleri ENVE firması tarafından başlatıldı.