Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü #Enerji_Yönetim_Birimi tarafından okul ve kurumlarımızdaki #Atık_yönetim_biriminde görevli idareci ve öğretmenlerimiz için hazırlanan #Sıfır_Atık_Projesi_Eğiticiler_Eğitimi ATIK_PİL sunusu hazırlanmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=RI2VIg5S2b0
#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü #atıkpil
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2.Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı, istanbul'da gerçekleştirildi.
İl Enerji Yönetim Biriminin Yürütmüş Olduğu Sıfır Atık Projesi Eğitimlerimiz Yenişehir İlçemizde Yapılmıştır.
İl Enerji Yönetim Birimi Yazılım Uzmanı Sayın Mehmet Yüksel EGEN Bey'in ad günü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
İlaç Toplama Noktaları