Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü #Enerji_Yönetim_Birimi tarafından okul ve kurumlarımızdaki #Atık_yönetim_biriminde görevli idareci ve öğretmenlerimiz için hazırlanan #Sıfır_Atık_Projesi_Eğiticiler_Eğitimi ATIK_PİL sunusu hazırlanmıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=RI2VIg5S2b0
#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü #atıkpil
M.Eğitim Bakanlığı İnşaat Emlak Daire Başkanlığının davet yazısı ile İl Enerji Verimliliği Projesinin tanıtımını...
Yenilenebilir enerji genel müdürlüğüne proje sunumumuzu yaptık.
Bursa il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda komisyon calismalari...
Öğrenciler "Kullan ve Atma" sloganıyla geri dönüşüm kutuları yaptılar.