İznik İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı İznik Kılıçaslan Ortaokulu öğrencileri Geleceğe Sürdürülebilir Bir Yaşam Birakmak hedefiyle "Kullan ve Atma" sloganıyla geri dönüşüm kutulari yaptılar. Hedef Sıfır Atık!
EVeP16 yazılımı , Kurum İşlemleri, Su , Bina, Elektrik, Gaz ve Isı Modülü konularında bilgi verildi.
Eko Haber Yazımız: Enerji Yönetiminde Yeni Bir Sistem Mümkün
Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geri dönüşüm kutuları yerleştirildi ve okul/ kurumlara sıfır atık projesi kapsamında geri dönüşüm kutuları dağıtımı başlamıştır.
Sıfır atık projesi kapsamında 5 Ocak 2019 tarihi itibariyle ilçelere göre toplanan geri dönüşüm miktarıdır.