26 Kasım- 25 Aralık / BUYÖN ve İl Enerji Yönetim Birimi işbirliğinde göreve ilk kez atanan resmi Okul/Kurum yöneticileri "Enerji Yönetimi Mevzuatı ve Sıfır Atık Projesi" konulu seminerler kapsamında EVEP16 yazılımı , Kurum İşlemleri, Su , Bina, Elektrik, Gaz ve Isı Modülü konularında bilgi verildi. #evep16 #buyön #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Okulumuzda baharın gelişi çiçek ekme etkinliği ile karşılandı.
2. Uluslararası Sıfır Atık Zirvesi 1 Kasım'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.
Sıfır Atık Projesi uygulamaları ile ilgili bilgi verildi.
22 Mart Dünya Su Günü, Atık Pil ve Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyalar konusunda Belediye , TAP ve AGİD Yetkilileri tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.