İznik İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı İznik Alparslan Ortaokulu öğrencileri, ellerinde pankartlar ve çöp poşetleri ile Dörtyol mevkiinden göl sahil yoluna kadar "Temiz çevre, Temiz İznik" sloganı atarak üçyol kavşağına kadar yürüdüler. Sigara izmaritinden naylon poşete, pet şişeden gıda ambalajına kadar tüm atıkları toplayarak göl çevresini temizlediler.#evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
Mustafakemalpaşa ilçemiz Yunusemre ilkokulunda eğitimlerini verildi.
Limak Uludağ Elektrik ile okullarda enerji verimliliği üzerine bir sonraki ortak yol haritasını belirledik.
YEŞiL BURSADAN OKULLARA YEŞİL KARNE
13.12.2010 KESTEL ilçesinde sıfır atık eğitimleri verildi.