Sıfır atık projesi kapsamında 5 Ocak 2019 tarihi itibariyle ilçelere göre toplanan geri dönüşüm miktarıdır. http://bursa.meb.gov.tr/enerjiyonetimi/index.php
Cumhurbaşkanlığımızın vizyon projesi olan Sıfır Atık Projesi Gelecek nesillere temiz bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla uygulanmasına başlanmıştır.
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü #evep16
Limak Görevlilerine Eğitim Verildi
Sıfır Atık On Binlerce Çocuğa Ulaştırılacak...