Kobilerde Enerji Verimliliği Uzmanı Yetiştirme Programı Sertifika Töreni

15.11.2021

#Sürdürülebilir_Kalkınma_Derneğinin Erasmus kapsamında gerçekleştirdiği #Kobilerde_Enerji_Verimliliği_Uzmanı yetiştirme programının ilk sertifikalı uzmanları için 6 Kasım'da Bursa Kent Konseyi Koza Salonunda gerçekleşen #Sertifika_Törenine katıldık. Düzenlenen programın davetli konuşmacısı, Dr.Müh. Mustafa Uysal #Yeşil_mutabakat_ve_Türkiye temalı konferansı ile çalışmalara katkı vermiştir.

Proje koordinatörü Sayın Prof.Dr. M.Ziya Sögüt "Dünyada ilk olma özelliğiyle, proje Kobilere yönelik enerji yönetimini temel alan bir ihtiyacı gidermek adına düzenlenen eğitim programında, e-öğrenme platformuyla, kobilerde çalışan insanların enerji yönetimi kapsamında sertifikalı bir eğitim imkânına kavuşacaklar." dedi.

@Sedat VATANDAŞ

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #DEMSİAD

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Ankara YHT Garı LEED sertifikası aldı. Bina Türkiye'de LEED sertifikası alan ilk tren istasyonu oldu

Büyükorhan Çok Programlı Anadolu lisesinde KÖK tarafından Sıfır Atık Bilinçlendirme eğitimi verilmiştir

Okul olarak poşeti hayatımızdan çıkarıyoruz. Kendi çantalarımızı tasarlıyoruz.

Syn. Neslihan Bahar Boyacılar, Sayın Diyem Özer, Syn. Cenk Erten ile Ödüllü Atık Pil Toplama ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.