KARACABEY- İl Enerji Yönetim Birimi Proje Uzmanı Sayın Sinan KARAHAN tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi
Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!
Birim Yöneticisi Nesin Özkan ve Hayri Zararsız'dan Murat Kutlu'ya Enerji Kimlik Belgesi
Sıfır Atık Projesinde, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri Sıfırdan Başlıyoruz ile yarışacak.
Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile beraber yürütülecek Yeşil Karne Proje toplantısı Şube Müdürü Yıldız CİNDORUK ve Çevre Mühendisi Serap ERDİNÇ katılımı ile gerçekleşti.