RoyalCert Bölge Müdürü Sayın Muzaffer Yaşar Bey İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundu. Gundem periyodik kontrol. Nazik ziyareti için teşekkür ederiz.
Şükrü Çavuş- Sait Eroglu ilkokulunda Yeşil Karne Projesi kapsamında eğitim verildi
14.01.2020/YILDIRIM Vatan Anaokulu "Sıfır Atık" temalı kostüm defilesi ve sergi gerçekleştirdi
SIFIR ATIK PROJESİ KAPSAMINDA ÇPL "Plastik Toplama Kumbarası" YAPTI.
Gürsu Ali Firdevs Lizor İlkokulunun Enerji Kimlik Belgesi Hayri Zararsız Tarafından Hazırlanmış Olup Okul Müdürü Sayın İsmet Aras Bey'e teslim edilmiştir.