2019-2020 eğitim-öğretim yılında #Sıfır_Atık_Projesi kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri arasında en fazla geri dönüşüm toplayan ve #Bursa_3_ olan #İnegöl_İlçe_Milli_Eğitim_Müdürlüğü'ne #Sıfır_Atık_Beratını taktim ettik.
Özverili çalışmalarından dolayı yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
ENTES Elektronik Bölge Müdürünün Birimimizi Ziyareti
Yenilenebilir Enerji Fizibilite Çalışmaları
Okul/Kurumların Asansörlerinin Tescil ve Mühürlenmesi İşlemleri Toplantısı
MUSTAFAKEMALPAŞA- Sıfır Atık Projesi kapsaminda odak noktası ekibi uyesi öğretmenlerimize YEŞİL KARNE BİLGİLENDİRME EĞİTİMİ basariyla geceklesmistir.