Yıldırım Belediyesi, Covid-19 salgını kadar dünyayı tehdit eden kuraklığa dikkat çekmek amacıyla başlattığı '2 Litre Atık Yağ Biriktirene 1 Damacana Su Hediye' kampanyası kapsamında hem suların kirlenmesini önlüyor hem de vatandaşlara evde su tasarrufu sağlaması amacıyla ücretsiz musluk aparatı dağıtıyor.
Haberin ayrıntıları için tıklayınız.
Elektrikli Araçlar Temalı CIGRE Türkiye Sektör Buluşmaları
30.07.2020 Zorunlu Enerji Verimliliği Etütleri Hakkında Duyuru
"Enerji Verimliliği ile 66 Milyon Ton CO2 Azalımı Sağlanacak"
Enerji ve Tabii Bakanlığı, Enerji Verimliği Kanunun verilecek idari para cezası