Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Bursa Temsilcisi Hamit MUTLU , Enerji Verimliliği Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. M.Ziya SÖĞÜT ve İl Enerji Yonetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Ekibi okul kurumlarındaki mekanik tesisat projesi tip şartname ve sözleşmesi konusunda çalışmalara başlandı.
Birimimizin Enerji Verimliliği Derneği Ziyareti
Birimimizin AKSA Doğalgaz A.Ş'yi Ziyareti
Cumhurbaşkanlığımızın vizyon projesi olan Sıfır Atık Projesi Gelecek nesillere temiz bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla uygulanmasına başlanmıştır.
İl MEM Veli SARIKAYA 'nin il MEM vedalaşma toplantısına katıldık