DEMSİAD Başkanı ve Üyelerinin Birimimizi Ziyaretleri

04.11.2021

#DEMSİAD #Doğal_Gaz_Enerji_Mekanik_Mühendisliği_Sanayici_İş_Adamları_Derneği başkanı Sayın Alptekin Şahintürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladık.

#DEMSİAD üyesi firmaların yaptıkları işin can ve mal güvenliği açısından son derece kritik olduğunu konutlara, işyerlerine, fabrikalara, tesislere doğal gaz projesi hazırlayıp uyguladıklarını, bu nedenle yapılacak küçük bir hata bile büyük sonuçlar doğurabilecek riskler taşıdığı konusunda görüş birliğine vardık.

Kamuda yapılabilecek çalışmalar, mekanik tesisat sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri ile ortak yapılabilecek #EPS_Enerji_Performans_Sözleşmesi çalışmalarını değerlendirdik.
sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Yeşil Karne Projesi Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Canan ÖNEMLİ ve Z.Esin DALGIÇ tarafından Büyükorhan ilçemiz Atatürk ilkokulunda eğitimlerini verdiler.

Nilüfer Otomotivi MTAL nin Enerji Kimlik Belgesini hazırlandı.

Turkcell'in teknoloji liderliğini yansıtan, sektöre referans olmuş en itibarlı etkinliği Turkcell Teknoloji Zirvesi, 12 -- 13 Kasım 2013'te gerçekleşti.

Özdilek Cevdet - Aynur Mayruk Kız Anadolu İmam Hatip lisesi enerji kimlik belgesi çalışması.