DEMSİAD Başkanı ve Üyelerinin Birimimizi Ziyaretleri

04.11.2021

#DEMSİAD #Doğal_Gaz_Enerji_Mekanik_Mühendisliği_Sanayici_İş_Adamları_Derneği başkanı Sayın Alptekin Şahintürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladık.

#DEMSİAD üyesi firmaların yaptıkları işin can ve mal güvenliği açısından son derece kritik olduğunu konutlara, işyerlerine, fabrikalara, tesislere doğal gaz projesi hazırlayıp uyguladıklarını, bu nedenle yapılacak küçük bir hata bile büyük sonuçlar doğurabilecek riskler taşıdığı konusunda görüş birliğine vardık.

Kamuda yapılabilecek çalışmalar, mekanik tesisat sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri ile ortak yapılabilecek #EPS_Enerji_Performans_Sözleşmesi çalışmalarını değerlendirdik.
sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Birimimizin Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisini Ziyareti

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında okul ve kurumlarında en çok atık toplayan İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri

Kompanzasyon Çalışmaları Bilgilendirme Toplantısı

Cumhuriyet İlkokulunda 3. ve 4. sınıflara enerji tasarrufu konulu Ali'nin Enerji Serüveni isimli dergiyi öğrencilerimize dağıttıldı.