Birimimizin Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisini Ziyareti

13.12.2021

Kadınların kendi sorunlarına sahip çıkmaları için karar alma süreçlerine ve kentsel yaşamın her alanına katılımını sağlamak amacıyla kadınların ve kadınlarla ilgili kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti, üniversite, meslek odaları ve sendika temsilcileri, kadın muhtarlar ve meclis üyelerinin oluşturduğu demokratik #Bursa_Kent_Konseyi_Kadın_Meclisini ziyaret ettik.

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem planı ve Cumhurbaşkanlığı'mızın 2019/18 Kamu Binalarında #Enerji_Tasarruf_Genelgesi ve Cumhuriyetimizin 100. yılı %15 enerji verimliliği tasarrufu hedefi kapsamında çalışmalar yapılacaktır.

#BEBKA_Bursa_Eskişehir_Bilecik_Kalkınma_Ajansı 2021 Yılı Mali Destek Programı kapsamında Birimimiz tarafından #Kamu_Enerji_Yönetim_Merkezi_Projemiz kapsamında #EPS_Enerji_Performans_Sözleşmesi çalışmaları ile ilgili konuştuk. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın #Mihrimah_KOCABIYIK ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik davetleri için teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #bursakentkonseyi

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

İnegöl'de okul öncesi eğitim kurumları sıfır atık hareketine sende katıl yürüyüşü yaptı.

Sıfır Atık Projesi kapsamında atık enerji ve su yönetimi konusunda okulların Yeşil Karne ile ödüllendirmek adına kutlama programı düzenlenecektir.

Karnelerini alan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyoruz.

Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO'nun Birimimizi Ziyareti