Sayın Yıldırım Kaymakamımız yayınlanan İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararnamesiyle Konya Vali Yardımcılığına atanmıştır. İl Enerji Yönetim Biriminin hedeflerine ulaşmasında görüşleri, eylemleri ve eğilimleri ile etkileyen, yönlendiren,yöneten, ekip üzerinde güçlü bir etki oluşturan, projenin yönetim amaçlarını ve hedeflerini belirleme, amacın nasıl gerçekleşeceğini veya sürecin nasıl olacağını planlamaya, eldeki kaynakları amaca göre kullanmaya, süreci kontrol etmeye, örgütsel standartları hazırlama ve geliştirmeye, görünmezi görme sanatına oluşturan Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dileriz.
GPRS'li Su Sayaçları için Yer Tespiti ve Teslimat Çalışmaları - KESTEL
EVDE ENERJİ TASARRUFU İÇİN 10 KURAL
Osmangazi ilçemiz Sabri Katirci ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
(3)Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliği