Sayın Yıldırım Kaymakamımız yayınlanan İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararnamesiyle Konya Vali Yardımcılığına atanmıştır. İl Enerji Yönetim Biriminin hedeflerine ulaşmasında görüşleri, eylemleri ve eğilimleri ile etkileyen, yönlendiren,yöneten, ekip üzerinde güçlü bir etki oluşturan, projenin yönetim amaçlarını ve hedeflerini belirleme, amacın nasıl gerçekleşeceğini veya sürecin nasıl olacağını planlamaya, eldeki kaynakları amaca göre kullanmaya, süreci kontrol etmeye, örgütsel standartları hazırlama ve geliştirmeye, görünmezi görme sanatına oluşturan Sayın Valimize yeni görevinde başarılar dileriz.
34. Enerji Verimliliği Haftası Barış Manço Kültür Merkezinde Yeşilyayla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesince hazırlanan programla kutlandı.
Yeşil Karne Projesi kapsamında 11 Eylül ilkokulunda eğitimlerini verilmiştir.
Çevre Dostu Yeşil Fabrika
14.11.2019 Tarihinde Sıfır Atık Projesi kapsamında EVeP16 sistemi ve geri dönüşüm uygulamaları eğitimi verildi.