22.10.2020/KESTEL-Enerji Verimliliği çalışmaları kapsamında Kestel İlçesinde Atatürk İlkokulu, Beşevler İlkokulu, Barakfakih Özel Eğitim Uygulama Okulu, Şehit Emre Karaaslan MTAL, Vani Mehmet AİHL ve Kestel Halk Eğitim Merkezi #GPRS_li_sayaçlari için yer tespiti ve teslimat çalışmaları gerçekleştirilmiştir.
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
Proje kapsaminda elektrik bakım ve periyodik kontrol firmaları ile toplandik...
Bursa Enerji Yönetim Birimi Kuruluşu Anısı
NİLÜFER- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Uyan KARTAL tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Öğrencilerimizin toplamış olduğu 212 kg. Atık bitkisel yağları kendi elleri ile teslim ettiler.