Birimimizin Mersin Hizmet-içi ASO'da Verdiği Enerji Verimliliği Eğitimi

18.03.2022

#Millî_Eğitim_Bakanlığı_Öğretmen_Yetiştirme ve #Geliştirme_Genel_Müdürlüğü tarafından düzenlenen #Enerji_Verimliliği_Kursu MERSİN / YENİŞEHİR - Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO'da düzenlendi. 14-18 Mart tarihleri arasında 5 gün sürecek eğitime #Bursa_İl_Millî_Eğitim_Müdürlüğü #Enerj_Yönetim_Birimi #Enerji_Yöneticileri Sayın İrfan ERTEM ve Sayın Şeref AKDENİZ #Eğitim_Görevlisi olarak görevlendirilmiştir.

Çeşitli illerden katılım sağlayan kursiyerlere; Elektrik-Elektronik Teknolojileri, Yenilenebilir Teknolojileri ve İnşaat Teknolojileri Alan öğretmenlerine, Enerji ve Enerji Verimliliği, Türkiye'nin Enerji Verimliliği Mevzuatı, Enerji Çeşitleri ve Enerji Dönüşümü, Enerji Verimliliği Uygulamaları, Enerji Verimliliğini Artırmaya Yönelik Çalışmalar ve Enerji ve Çevre konuları anlatıldı.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C. Bursa Valiliği
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Enerji Verimliliği Derneği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Sıfır Atık Projesinde, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri Sıfırdan Başlıyoruz ile yarışacak.

BUSKİ Genel Müdürlüğü Toplantısı

Birimimizin Elektrik Mühendisleri Odasını Ziyareti

BUSKİ ve BAYLAN yetkilileriyle süreç değerlendirmesi yapıldı