Birimimizin Mersin Hizmet-içi ASO'da Verdiği Enerji Verimliliği Eğitimi

18.03.2022

#Millî_Eğitim_Bakanlığı_Öğretmen_Yetiştirme ve #Geliştirme_Genel_Müdürlüğü tarafından düzenlenen #Enerji_Verimliliği_Kursu MERSİN / YENİŞEHİR - Mersin Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO'da düzenlendi. 14-18 Mart tarihleri arasında 5 gün sürecek eğitime #Bursa_İl_Millî_Eğitim_Müdürlüğü #Enerj_Yönetim_Birimi #Enerji_Yöneticileri Sayın İrfan ERTEM ve Sayın Şeref AKDENİZ #Eğitim_Görevlisi olarak görevlendirilmiştir.

Çeşitli illerden katılım sağlayan kursiyerlere; Elektrik-Elektronik Teknolojileri, Yenilenebilir Teknolojileri ve İnşaat Teknolojileri Alan öğretmenlerine, Enerji ve Enerji Verimliliği, Türkiye'nin Enerji Verimliliği Mevzuatı, Enerji Çeşitleri ve Enerji Dönüşümü, Enerji Verimliliği Uygulamaları, Enerji Verimliliğini Artırmaya Yönelik Çalışmalar ve Enerji ve Çevre konuları anlatıldı.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C. Bursa Valiliği
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Enerji Verimliliği Derneği
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
T.C. İçişleri Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Görevli Şube Müdürleri İle EPS Çalışmaları Hakkında Değerlendirmeler

Nilüfer İlçesi Koordinatörü Uyan KARTAL tarafından öğretmenlerimize yönelik son derece keyifli geçen bir seminer verilmiştir

Yıldırım/ Naz Özdilek İlkokulu Sıfır Atık Sergisi ve kapaklardan yaptığımız üç boyutlu çalışmamız.

İl Enerji Yönetim Bina Sistemleri Birimi (Enerji kimlik belgesi) Uzm. Sayın Hayri Zararsız ' in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.