TAB (Taşınabilir Üreticiler ve İthalatçılar Derneği) Genel Sekreter Sayın Neslihan Bahar Boyacılar, Proje Müdürü Sayın Diyem Özer, Proje Koordinatörü Sayın Cenk Erten ile Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışması ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı.
Bursaspor İçin Önemli Proje
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi Enerji Verimliliği Önlemleri Toplantısı
Valilik Enerji Yönetim Birimleri Kuruluyor
Mürsel MTAL, Güzelyalı İHO, Dörtçelik MTAL A ve B blok Enerji Kimlik Belgesi etütleri gerçekleştirildi.