İNEGÖL- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Hüseyin İNCE tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Atıktan Okula Ekibinden Birimimizi Ziyaret
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Okul Müdürleri ve Odak Noktası Ekip Başkanı Müdür Yardımcılarına egitimlerimiz Harmancik ilçemizde yapılmıştır.
"Çevre Dostu" Meslek Lisesi
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi