26 Kasım- 25 Aralık / BUYÖN ve İl Enerji Yönetim Birimi işbirliğinde göreve ilk kez göreve atanan resmi okul/kurum yöneticilerine Sıfır Atık Projesi uygulamaları ile ilgili bilgi verildi. #evep16 #buyön #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi
Enerji yöneticisi eğitimlerimiz devam ediyor.
EVeP16 yazılımı,Kurum İşlemleri,Su,Bina,Elektrik, Gaz ve Isı Modülü ve Sıfır Atık Uygulamaları konularında bilgi verildi.
Enerji Verimliliği Haftası
Fikri DÜŞÜNCELİ ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.