Osmangazi - tarihinde İl Enerji Yönetim Biriminin yürütmüş olduğu Sifir Atik Projesi Atık Yönetim Birimi Sorumlusu okul kurum müdürlerine yönelik 2. Egitimlerimiz Osmangazi ilçemiz ile devam ediyor.
İl Enerji Yönetim Birimi Mekanik Tesisat Sistemleri Proje Uzun Sayın Süleyman KOSER Bey'in ad gününü kutladık. Sevdikleri ile birlikte mutluluklar dileriz.
Birimimizin EnBursa ziyareti
BURSA VALİLİĞİ ENERJİ YÖNETİM BİRİMİ KURULDU.
11-17 Ocak Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri