Osmangazi - tarihinde İl Enerji Yönetim Biriminin yürütmüş olduğu Sifir Atik Projesi Atık Yönetim Birimi Sorumlusu okul kurum müdürlerine yönelik 2. Egitimlerimiz Osmangazi ilçemiz ile devam ediyor.
İZNİK- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Serap ALMIŞ tarafında Halkegitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.
Gemlik İlçesindeki 5 okula Enerji Kimlik Belgelerini teslim ettik.
22 Mart "Dünya Su Günü" kutlu olsun.
DHA'nın Birimimiz Hakkındaki Haberi