#ÇEVREYİ_KİRLETTİKLERİ_KADAR_AĞAÇ_DİKİYORLAR
#çevre_dostu_bin_okul_projesi kapsamında yürüttüğümüz #ağaç_borçlandırma_kampanyası ile ilgili de konuşan #Bursa_İl_Millî_Eğitim_Müdürü_Serkan_Gür, "Çocuklarımız her ne kadar bilinçlendirilse de yapmış oldukları sarfiyat bulunuyor. Örneğin, bir doğal gaz yanmasıyla birlikte ortaya çıkan karbon salınımı ve elde ettikleri verimlilik miktarı. Çevreyi kirlettikleri kadarını düşerek, bir ağaç dikme kampanyasına giriştik. Öğrencilerimiz özellikle kendi mahallelerindeki ağaç dikim kampanyaları ile #sıfır_atığa ve #sıfır_derece_kirliliğe_ulaşmış_oluyor" diye konuştu.
#enerji_verimliliğinde_öncü_kent
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
T.C.Bursa Valiliği
Millî Eğitim Bakanlığı
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Enerji Verimliliği Derneği
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
T.C. İçişleri Bakanlığı
https://www.dha.com.tr/?/bursada-okullara-tukettikleri-fazl?
Iznik Selcuk Ilkokulu-Öğrencilerimiz, sıfır atık projesi kapsamında atık malzemelerden harika eşyalar elde ettiler.
Eko Haber Yazımız: Enerji Yönetiminde Yeni Bir Sistem Mümkün
ZeroBuild Forum'20 413 Numaralı Oturumu
Enerji Verimliliği Çalışmalarına Destek Miktarları Arttırıldı