2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında #Sıfır_Atık_Projesi kapsamında okul ve kurumlarında en fazla geri dönüşüm atığı toplayan İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri arasında;
349.480,61 kg ile Bursa 1.si Nilüfer İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, 333.129,90 kg ile Bursa 2.si Osmangazi İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, 293.735,79 kg ile Bursa 3.sü İnegöl İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü dereceye girmiştir. Emeği geçen yönetici, öğretmen, personel ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Osmangazi ilçe milli Eğitim Müdürlüğü Inegöl Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü
#energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #bursa #meb
Yeşil Karne Projesi kapsamında Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğü tarafından Yüksel Bodur ilkokulunda eğitimlerini verdiler
11 Eylül İlkokulu öğrencileri çevre bilinci konusunda büyüklerine örnek oldu.
Atmosferdeki karbondioksit yoğunluğu 410 PPM'i aştı
Yeşil Mutabakat Sanayimizi Nasıl Etkileyecek