Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.
Bursa MEM Çatı Güneş Paneli Kurulumu
Sıfır Atık Projesi, -Geleceği Düşün, Geri Dönüştür- teması ile sahnelendi.
Biz heryerdeyiz.
"Enerji Verimliliği Mevzuatı " konusunda bilgilendirme semineri düzenledik. Nazik davetleri için İl Koordinatörü Sayın Mithat KALEOĞLU ve ekibine teşekkür ederiz.