Sıfır Atık Zirvesinde, Arçelik Sürdürülebilirlik ve Resmi İlişkiler Direktörü Sayın Fatih ÖZKADI Sanayide Sıfır Atık ve Geri Dönüşümle Üretim Modellerinden bahsediyor.
Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğinin Birimimizi Ziyaretleri
39. Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri Yapıldı
BOTAŞ Sürdürülebilir Enerji Zirvesi 3. Oturum
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Syn. Adnan GÖKÇE Bey Ve Çevre Yönetim Birimi Sorumlusu Syn. Yeliz ÖZEREN Hanıma Sıfır Atık Projesi Hakkında Bilgi Verdik.