Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğinin Birimimizi Ziyaretleri

15.10.2021

ETMD - Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa CEMALOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi ve Bursa Temsilcisi Sayın Orkun ESTİK, Dernek Müdürü Sayın Namık DEMİRAĞ, Kurumsal İletişim Sorumlusu Nevlan BİR Birimimizi ziyaret ettiler. Gündemimiz elektrik tesisatı alanında faaliyet gösteren tesisat mühendislerinin meslek uygulamaları ve kamu adına yapılabilecek ortak çalışmaları, enerji yönetimi ve EPS uygulamalarımızı konuştuk. Sayın başkanımıza ve ekibine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #etmd #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

İNEGÖL- İlçe Enerji Yöneticisi Sayın Hüseyin İNCE tarafında Halkeğitim Merkezi yönetici, öğretmen, usta öğreticileri ve personeline Sıfır Atık Projesi bilinçlendirme eğitimi verildi.

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğinin Birimimizi Ziyareti

Birimimizin İMSİAD'ı Ziyareti

Koza24 Haberimiz