Mustafakemalpaşa İbni Sina Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından sıfır atık projesi kapsamında yapılan geri dönüşüm çalışmalarını bizimle paylaştılar. Yeni proje çalışmaları için görüş alışverişinde bulunuldu. Emekleri ve güzel çalışmaları için tebrik ederiz.
Nilüfer Özel Meltem Okulları öğretmenlerine Sıfır Atık eğitimi verildi.
Çevre Dostu 1000 Okul Projesi
19 Eylül Gaziler Günü Kutlu Olsun .
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.