Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı 17 ilçede pilot 17 okulumuzun #Millî_Eğitim_Bakanlığı #Çevre_Dostu_1000_Okul_Projesi kapsamında #Enerji_Kimlik_Belgesi_Etüt çalışmalarımız #Etüt_Proje_ve_EKB_Uzmanı Sayın #Hayri_ZARARSIZ tarafından yapılmıştır.
23.03.2022 Çarşamba günü
#EKB_Etütleri çalışmaları başarıyla gerçekleştirilmiştir.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C.Bursa Valiliği
Enerji Verimliliği Derneği
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı
Bursagaz Tahsilat Sefi Mustafa Çil ve Müşteri İlişkiler Birim Yöneticisi Şafak İşitemiz Beyler İl Enerji Yönetim Birimine ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
İl Enerji Yönetim Birimi İl Enerji Yönetici Levent Yazıcı ve Nesin Ozkan'ın ad gününu kutladık. Sevdikleri ile mutluluklar dileriz.
Sıfır Atık Projesi uygulamaları ile ilgili bilgi verildi.
02.10.2019 Tarihinde Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin bakım uygulamalarına denetimde bulunduk.