Bursa Yıldırım Dumlupınar Anaokulu kır çiçekleri sabah sınıfı öğretmeni Nurgül Kurtbas 20 öğrencisi ile çeşitli geri dönüşüm faaliyetleri ile Sıfır Atık Projesi ni desteklediğini söyledi. Okul Müdürü Asiye Cuya da okulda yürütülen geri dönüşüm çalışmalarını destekledigini söyledi. Sınıfta çeşitli materyallerden veli katılımı ile çeşitli müzik aletleri yaptıklarını böylece ailelerin aktif katılımı ile onların bilinçlenmesini hedeflediğini çocuklarda kalıcı öğrenme sağlamayı amaçladığını belirtti.
"En Çok Yağı Sen Topla, Hem Okulun Kazansın Hem Dünya"
Dörtçelik MTAL Moda tasarım öğrencilerinin çalışmalarından artan kumaşlarla pano ve harita askısı, alışveriş çantası diktiler
Mustafa Tunalı İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilere video ve sunumlar eşliğinde eğitim verildi.
Bursa Sıfır Atık Çalıştayına katılım sağladık. Etkili ve verimli bir çalışma oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.