Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 'Evim İlkokulum' isimli çalışmamız ile öğrencilerimizin uzaktan eğitim-öğretim süreçlerine destek olmak, EBA'da var olan eğitim içeriklerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için, ilkokul 1., 2., 3. ve 4. Sınıf düzeyinde çocuklarımızın ilgisini çekecek haftalık e-fasiküller ve bilgisayar uyumlu interaktif fasikülleri hazırladık. AR-GE birimimiz tarafından hazırlanan fasiküller Fatih Projesi Eğitmenleri tarafından interakftif hâle getirildi. Her hafta yayınlanacak fasiküller için tıklayınız. #evimilkokulum
İNGAZ Bölge Müdürü Sayın Faruk Coşkun ve Sayın Zikri Yazıcı enerji yönetim birimine ziyarette bulundular.
Atık Değil Artık...
Nilüfer Belediyesi Enerji Etüdlerinin Yerinde İncelemesi
11-17 Ocak Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri