Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 'Evim İlkokulum' isimli çalışmamız ile öğrencilerimizin uzaktan eğitim-öğretim süreçlerine destek olmak, EBA'da var olan eğitim içeriklerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için, ilkokul 1., 2., 3. ve 4. Sınıf düzeyinde çocuklarımızın ilgisini çekecek haftalık e-fasiküller ve bilgisayar uyumlu interaktif fasikülleri hazırladık. AR-GE birimimiz tarafından hazırlanan fasiküller Fatih Projesi Eğitmenleri tarafından interakftif hâle getirildi. Her hafta yayınlanacak fasiküller için tıklayınız. #evimilkokulum
Walk Talk Act
Osmangazi ilçesi yeşil karne eğitimi Sıfır Atık Projesi uzmanı Vesim Arslan tarafından verildi.
Verimlilik Buluşmaları Canlı Kanalımız
02.10.2019 Tarihinde Doğalgazlı kalorifer kazanlarınin bakım uygulamalarına denetimde bulunduk.