Atık Pil Toplama Yarışması Sonuçları

22.12.2021

#ATIK_PİL_TOPLAMA_YARIŞMASI

Osmangazi Belediyesi tarafından ilk ve orta dereceli okullar arasında düzenlenen #Atık_Pil_Toplama_Yarışması'nın sonuçları belli oldu. Yarışma kapsamında toplam 2 bin 850 kilogram atık pil toplanırken, #yarışmanın_kazananı 360 kilogram atık pil toplayan #Yunuseli_Şehit_Gürcan_Ulucan_İlkokulu oldu. 300 kilogram atık pil toplayan #BTSO_Hasan_Alkoçlar_Anaokulu ikinci olurken, 251 kilogram atık pil toplayan #Ali_Osman_Sönmez_Anadolu_İHL üçüncülüğü elde etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren okulların öğrenci ve öğretmenlerine sertifika ve hediyeleri, #Osmangazi_Belediye_Başkanı Sayın Mustafa Dündar, #İl_Millî_Eğitim_Müdür_Yardımcısı Sayın Mustafa Bilici, #Osmangazi_İlçe_Millî_Eğitim_Müdürü Sayın Gürhan Çokgezer ve #Bursa_Valiliği_İl_Enerji_Yöneticisi Sayın Levent Yazıcı tarafından verildi.

Başta Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar olmak üzere, velilerimiz, öğrencilerimiz, okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Enerji Etütü Cihazlarının Eğitimi

2020 Yılı Teknik Destek Programı Mayıs-Haziran Dönemi

Isı Pompası Eğitimi

Sıfır Atık Projesi kapsamında Bursa Büyükşehir belediyesi ile beraber yürüteceğimiz YEŞİL KARNE PROJESİ nin değerlendirme kriterleri belirleniyor.