Bursa İl Enerji Yönetim Birimi olarak biz de deniz ve kıyılarımızın korunmasını ulusal bir öncelik haline getirerek gelecek nesillere, kalkınmada sürdürülebilirlik hedefi ile yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla #SIFIR ATIK MAVİ SÖZÜ veriyoruz ve bu amaçla oluşturduğumuz Anaokul,İlkokul,Ortaokul,Lise ve Eğitici düzeyinde hazırladığımız SIFIR ATIK MAVİ PROJESİ EĞİTİM SUNUMLARIMIZI tüm okul/kurumlarımızda kullanılmak üzere sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz. #evep16 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #bsb #sıfıratıkmavisözü
http://bursa.meb.gov.tr/?/sifi?/sifir-atik-mavi-sunumlar.php
GPRS'li Su Sayaçları için Yer Tespiti ve Teslimatı Çalışmaları - KESTEL / YILDIRIM
"Enerji Yönetimi Mevzuatı ve Sıfır Atık Projesi" konulu seminerlerimiz başlamıştır.
İnegöl Hacı Sevim Yıldız 2 M.T.A.L. bu seferki konukları Gazkom Firmasından Güven GÜLEŞÇE ve Hacı Semih KARA oldu
10 Nisan 2019 - 10:00 itibari ile toplanan atık miktarı