26 Kasım - 25 Aralık/ BUYÖN ve İl Enerji Yönetim Birimi işbirliğinde göreve ilk kez atanan resmi okul/kurum 79 müdür ve 247 yardımcısina yönelik "Enerji Yönetimi Mevzuatı ve Sıfır Atık Projesi" konulu seminerlerimiz başlamıştır.#evep16 #buyön #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #proje
Birimimizin EnBursa ziyareti
Sıfır atık projesi kapsamında 5 Ocak 2019 tarihi itibariyle ilçelere göre toplanan geri dönüşüm miktarıdır.
Akıllı Binalarda PV Teknoloji Uygulamaları İçin Teknik Yeterlilikler Paneli
Enerji Yönetimi ve Mevzuatı Toplantıları