Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğün'de #ATIKLAR_SIFIRLANDI.
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerimiz, yetkilendirilmiş kuruluşlar, geri dönüşüm firmaları ve okullarımız ile yaptığımız çalışmalar sonucunda atıklarımızı sıfırladık.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
Millî Eğitim Bakanlığı T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı T.C.Bursa Valiliği Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Enerji Verimliliği Sıfır Atık Sıfır Atık Nilüfer Belediyesi Osmangazi Belediyesi Yıldırım Belediyesi İnegöl Belediyesi
13.12.2010 KESTEL ilçesinde sıfır atık eğitimleri verildi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi Sıfır Atık Zirvesi başlıyor
Demirtaş Mahallesinde Yapılan Ortaokulun EKB Etütlerinin Yapılması
Ağaç Dikme Etkinliklerine ait verileri EVeP16 sistemine tarif edildiği gibi girebilirler.