Cumhurbaşkanlığı Uzaktan Eğitim Kapısı

02.03.2022

#Cumhurbaşkanlığı_İnsan_Kaynakları_Ofisi #Uzaktan_Eğitim_Kapısı_platformu tarafından insan kaynağının verimli kullanımı, kamu personelinin enerji tasarrufu ve verimliliği, enerji arz güvenliğinin sağlanması, dışa bağımlılık risklerinin azaltılması, çevrenin korunması ve iklim değişikliğine karşı mücadelenin etkinliğinin arttırılmasının sağlanması gibi 2023 yılı ulusal strateji hedeflerimize ve enerji politikalarımıza ulaşmak amacıyla #Enerji_Verimliliği_Kursu eğitimleri başlamıştır.

#Not: Değerli kamu çalışanlarımız, Uzaktan Eğitim Kapısı'na kaydolabilmeniz için CBİKO tarafından kurumunuza gönderilen resmî yazı ile eğitimden sorumlu yöneticilerinizin sisteme tanımlanması gerekmektedir.
Yöneticileriniz de kendi kurum çalışanlarını sisteme dâhil edecek ve sistem kullanımınıza açılmış olacaktır.
Detaylı bilgi için uzaktanegitimkapisi@cbiko.gov.tr adresine sorularınız iletebilirsiniz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı
Millî Eğitim Bakanlığı
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı - BEBKA
Enerji Verimliliği Derneği
T.C.Bursa Valiliği
T.C. İçişleri Bakanlığı

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

Okullarımızın Enerji Kimlik Belgesi Etütleri EKB Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirildi.

ıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul M.ve Odak Noktası Ekip Başkanı M.Yrd. yönelik eğitimlerimiz Mustafakemalpaşa ilçemizde yapılmıştır.

Baca Gazı Ölçümü ve Brülör Ayarı

TEMA Vakfı - Sence evimizde nasıl enerji tasarrufu yapabiliriz?