İNEGÖL - YUNUS EMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ geri dönüşüm malzemeleri ile hazırladığı sıfır atık sergisine katıldık. Okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerimize başarıları çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.
Geri dönüşüm ve plastiğin zararlari hakkında broşür hazırlayıp, okulumuzun velileri ile çevre okulu ve kurumlarda bilinçlendirme çalışmaları yapmışlardır
Enerji Yönetim Birimi ve Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı
Yenilikte Ben de Varım
2011 Yılı Apis Projesi Yazısı